Готово
Тип продукту
Бренд
Стать
Тип волосся
Призначення
Країна

Відгуки: Xuandi Si

Зволожувальний Шампунь з Екстрактом Зерна Xuandi Si Hydrating Shampoo

Шампунь Xuandi Si замовила вперше й можу сказати, що це був дуже вдалий вибір. Зараз маю розкішне, доглянуте волосся, обов'язково ще не один раз замовлю цей шампунь та ще щось з цієї серії.

24.09.2023
Gannochka
Зволожувальний Кондиціонер з Екстрактом Зерна Xuandi Si Hydrating Conditioner

Цей кондиціонер - справжня знахідка! Волосся стало неймовірно м'яким і гладеньким. Обожнюю його аромат та ефект.

24.09.2023
Krasunya

Косметика Xuandi Si — це преміальний догляд за волоссям і тілом від китайського виробника, який працює за світовими стандартами якості. Основою виробництва косметики Xuandi Si є запатентована брендом технологія Gu, яка й забезпечує швидкий і потужний результат.

Технологія Gu від Xuandi Si

Косметика для волосся та тіла Xuandi Si забезпечує легке проникнення молекул у тканини та їх відновлення зсередини. Gu збільшує здатність волосся та шкірного покриву утримувати вологу в міжклітинному просторі та стимулює процеси відновлення таких важливих складових тканин, як кератин, колаген, ліпіди, клітинно-мембранний комплекс тощо.

Що це дає?

Поступово загальний стан шкіри та волосся поліпшується. Вони стають пружнішими, міцнішими, зволожнілими, блискучими та повними життя.

На чому ґрунтується технологія Gu?

База всіх засобів від китайського бренду Xuandi Si — гідролізовані протеїни рису та пшениці. Вони повністю натуральні, максимально безпечні, навіть для людей, схильних до підвищеної чутливості.

Особливості косметики Xuandi Si

  • Діє інтенсивно на клітинному рівні (зсередини).
  • Розроблена з урахуванням особливостей різних типів волосся й основних запитів клієнтів — зволоження, відновлення, дбайливий догляд.
  • Заснована на натуральних рослинних екстрактах, протеїнах і оліях.
  • Містить високу концентрацію діючих речовин.
  • Відновлює після та захищає від впливу таких негативних чинників, як стрес, незбалансоване харчування, погана якість води, важкі метали, смог, UV, вітер, мороз, хімічний вплив під час фарбування, завивки, освітлення, знебарвлення, термічний вплив під час укладання та сушіння, неакуратне розчісування тощо.
  • Не містить глютену та ГМО.
  • Підходить для людей з підвищеною чутливістю та алергіями.

Купити косметику Xuandi Si варто ще й тому, що саме правильний (дбайливий, ефективний і безпечний) домашній догляд є основним фактором якості шкіри та волосся, а засоби Xuandi Si об'єднують у собі це. В асортименті нашого інтернет-магазину на вас чекає тільки оригінальна та найефективніша продукція відомих косметичних брендів.

Більше