Опис товару: Автобронзат-Мус для Корекції Середнього Відтінку Засмаги St. Moriz Advanced Colour Correcting Mousse Medium
Автобронзат-мус для корекції середнього відтінку засмаги St. Moriz Advanced Colour Correcting Mousse Medium — це професійний засіб для створення природної золотистої засмаги з коригуючими пігментами, що нейтралізують небажані відтінки шкіри. Доглядові компоненти у формулі (гіалуронова кислота, пантенол тощо) допомагають боротися з чутливістю та почервоніннями, зволожують, усувають шорсткості, запобігають сухості та відновлюють, надаючи шкірі бездоганне сяйво та гладкість. В основі ефекту автозасмаги лежить безпечна речовина — 100 % натуральний дигідроксіацетон (DHA), який взаємодіє тільки з верхнім шаром шкіри.
Особливості:
- забезпечує природну засмагу з корекцією тону — містить оливкові (не зелені) пігменти, які нейтралізують червоний підтон шкіри, створюючи теплий, золотистий відтінок засмаги;
- дає миттєвий ефект відразу після нанесення завдяки змивному тонуванню, яке тримається весь день;
- не має помаранчевого підтону;
- діє як праймер, вирівнюючи тон шкіри та маскуючи дрібні недосконалості (наприклад, почервоніння або нерівності);
- не закорковує пори;
- підходить для нормальної, жирної та комбінованої шкіри;
- не містить SPF-фільтрів, тому не захищає від UV.
Мус для корекції засмаги St. Moriz Advanced Colour Correcting Mousse Medium має м'яку піноподібну консистенцію, схожу на збиті вершки. Вона забезпечує рівномірне нанесення без смуг та плям. При цьому мус швидко вбирається, не залишаючи липкості чи жирного нальоту на шкірі. Приємний бонус — засіб має ненав'язливий літній аромат, який маскує специфічний «хімічний» запах автозасмаги, роблячи нанесення комфортним.
Склад:
Aqua (Water), Dihydroxyacetone, Caprylyl / Capryl Glucoside, Propylene Glycol, Dimethyl Isosorbide, Phenoxyethanol, Polysorbate 20, Parfum (Fragrance), Sodium Metabisulfite, Ethylhexylglycerin, Panthenol, Biosaccharide Gum-1, Coumarin, Sodium Hyaluronate, CI 16035 (Red 40), CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue 1).
Спосіб застосування:
Наносьте засіб на чисту, суху шкіру, попередньо очищену скрабом середньої жорсткості (наприклад, St. Moriz Exfoliating Scrub) за 24 години до процедури. Перед нанесенням зволожте сухі ділянки шкіри (лікті, коліна, ступні) кремом без олій. Для нанесення використовуйте зволожену рукавицю-аплікатор (наприклад, St. Moriz Self-Tan Applicator Velvet Mitt) для рівномірного розподілу. Наносьте мус круговими рухами, починаючи з щиколоток і закінчуючи обличчям, шиєю та зовнішньою стороною долонь. Згинайте лікті та коліна, щоб уникнути білих смуг. Після змивання (через 1–8 годин) залишається стійка засмага, що проявляється через 4–6 годин і зберігається до 5–10 днів залежно від типу, поступово змиваючись рівномірно під час використання зволожувальних засобів (наприклад, St. Moriz Moisturising Tan Enhancing Lotion). Для більш насиченого відтінку можна наносити щодня. Уникайте потрапляння на слизові та в очі. Не допускайте контакту з одягом, килимами або меблями до повного вбирання. Забарвлює світле волосся або тканини. Повне висихання займає 5–10 хвилин.