Готово
Тип продукту
Бренд
Стать
Тип шкіри
Тип волосся
Вік
Призначення
Ступінь захисту
Країна

Comfort Zone

Відгуки: Comfort Zone

Антивіковий Крем для Шкіри Навколо Очей Comfort Zone Sublime Skin Eye Cream

Обожаю этот крем! Вижу, как морщины и следы усталости исчезают с каждым применением.

21.08.2023
Александра Р
Пептидна Патч-Маска для Зони Навколо Очей Comfort Zone Sublime Skin Eye Patch

Эта патч-маска — настоящее спасение для моей уставшей кожи! Использую её после напряженного дня, результат отличный: отеки и темные круги словно растворяются, кожа становится более упругой и сияющей. Очень довольна этим продуктом и с уверенностью могу рекомендовать его для освежения и омоложения.

21.08.2023
Вероника

Comfort Zone (Комфорт Зон) є частиною компанії Davines Group. Материнська компанія відома українським споживачам високою якістю професійних косметичних засобів для волосся.

Спочатку в Davines Group не було наміру створювати новий бренд Comfort Zone. Він замислювався як науково-дослідна лабораторія розробки ефективних косметичних формул. Однак, у 1996 році у місті Парма (Північна Італія) були представлені перші косметичні засоби Comfort Zone.

Спершу завданням нового бренду стало створення якісної косметики для догляду за шкірою. Зараз в асортименті бренду є продукти для проведення різних косметичних процедур і в салонних, і в домашніх умовах.

Особливості та переваги косметики Comfort Zone

Засновник бренду доктор Давид Боллаті сказав: «Нам необхідно переписати прогрес. Продукт має бути частиною рішення, а не частиною проблеми. Це означає, що потрібно прийняти оновлення та революціонізувати способи розробки рецептур, вибору інгредієнтів та дизайну наших засобів». Ці слова, що стоять біля джерел, досі просочують всю філософію бренду косметики Comfort Zone:

  • комфорт для шкіри;
  • індивідуальні рішення з метою підвищити опірність шкіри та продовжити її здатність залишатися молодою, пружною та сяючою;
  • професійний досвід (Comfort Zone співпрацює з експертами в галузі SPA та косметології по всьому світу).

Особливості косметичних засобів Comfort Zone:

  • у виробництві використовуються натуральні компоненти (до 98 %), high-tech молекули, унікальні «системи доставляння» активних інгредієнтів, що забезпечує максимальну ефективність формул;
  • силікони замінюються натуральними оліями;
  • безпечність та доведена ефективність засобів;
  • адекватна вартість (з урахуванням якості продукції);
  • широкий спектр спеціалізацій — антивікові засоби, продукти для корекції фігури, ліфтингу, антицелюлітна косметика, засоби, що вирішують різні естетичні проблеми шкіри обличчя тощо.

З дня свого заснування Comfort Zone культивує не тільки усвідомлене ставлення до шкіри та зовнішності (зокрема доведену ефективність засобів), а й до екології. Бренд ставить цілі з охорони навколишнього середовища, що тісно пов'язане і зі складом засобів, і з технологією їхнього виробництва.

У 2016 році Comfort Zone отримала сертифікат у Corporation. Він підтверджує високий рівень відповідальності виробника в соціальній та екологічній сферах. Безпека косметики Comfort Zone підтверджена сертифікатом EcoCert.

Асортимент косметики Comfort Zone

Косметика Comfort Zone має широкий асортимент і охоплює найрізноманітніші проблеми та потреби шкіри обличчя та тіла.

Найбільш популярні продукти Comfort Zone

Косметика для обличчя Comfort Zone:

Косметика для тіла Comfort Zone:

Косметика для захисту від сонця Comfort Zone:

Купити косметику Comfort Zone в Україні можна в інтернет-магазині «Japan Shampoo». На нашому торговому майданчику ви знайдете гарний асортимент, склад продуктів, відгуки від їхніх покупців, чесні ціни. Також наші експерти (у разі потреби) допоможуть підібрати догляд, який закриє потреби вашої шкіри. Обирайте продукцію перевірених виробників, яка широко представлена на світовому ринку та вже отримала схвалення споживачів, а ми беремо на себе її оперативне доставлення.

Більше

Часті питання

Як правильно зберігати косметичні продукти Comfort Zone?

Продукти потрібно зберігати, уникаючи сильних перепадів температури та тривалої дії прямих сонячних променів.

Чи можна використовувати продукцію Comfort Zone дітям?

Залежно від категорії засобу, продукти Comfort Zone можна використовувати для дітей, починаючи з трирічного віку. Anti-age продукти та засоби з високою концентрацією компонентів використовувати не можна.

Чи захищають продукти Comfort Zone від УФ-променів?

Косметичні засоби Comfort Zone, крім серії санскрінів, не містять SPF (сонцезахисні фільтри).

Який термін придатності косметичних засобів Comfort Zone?

Продукція бренду має різні терміни придатності (зокрема після розгерметизації). Рекомендований період використання після розкриття та термін придатності в закритій упаковці вказаний на пакуванні кожного засобу.

Чи можна користуватися косметикою Comfort Zone вагітним та годуючим грудьми?

Косметичні засоби Comfort Zone розроблені відповідно до норм. Однак, під час вагітності та лактації у жіночому організмі відбуваються зміни, які можуть вплинути на кінцеву реакцію впливу косметики на шкіру та весь організм. Тому, перед використанням будь-якого косметичного засобу проконсультуйтеся з лікарем.