Готово
Тип продукту
Бренд
Стать
Тип шкіри
Вік
Призначення
Ступінь захисту
Країна

Відгуки: EVY

Сонцезахисний Мус Evy Technology Sunscreen Mousse Spf 50

Мені цей мус подобається. Він легко наноситься, не робить шкіру жирною. Раджу спробувати усім, хто прагне комфорту та захисту під час перебування на сонці.

17.08.2023
Arina
Сонцезахисний Мус Evy Technology Sunscreen Mousse Spf 30

Пользуюсь этим муссом с весны, очень нравится, на коже он совершенно не ощущается. Рекомендую!

16.08.2023
Яна

Бренд EVY (EVY Technology) — це шведський бренд сонцезахисних засобів для дітей та дорослих для обличчя та тіла. Вся косметика EVY розроблена на базі запатентованої медичної технології для догляду за шкірою. Вона забезпечує ефективний захисний бар'єр та посилює природний захист шкіри. Продукти бренду підходять навіть людям із чутливою шкірою та такими медичними проблемами, як акне, екзема, розацеа, алергія, альбінізм. При цьому всі санскріни EVY створюють не тільки якісний захист від UVA та UVB, а й від впливу надмірного тепла, вітру, хлору та водоростей.

Особливості, переваги та асортимент косметики EVY

Мабуть, однією з головних особливостей косметики EVY є те, що їхні санскріни не потрібно наносити товстим шаром та постійно оновлювати. EVY вдалося зробити революцію в санскрінах. В їх виконанні вони стали легшими, ефективнішими та стійкішими до зовнішніх впливів.

Косметика EVY представлена кількома основними лінійками, які повністю задовольняють потреби захисту від сонця всіх членів сім'ї.

 • Сонцезахисні муси для дітей та немовлят.
 • Сонцезахисні муси для дорослих.
 • Щоденні санскріни Daily з доглядовими властивостями.
 • Засоби для захисту від UV та термічної дії для волосся.
 • Мус для догляду за шкірою після впливу сонця.
 • Засоби для активації засмаги та автозасмаги.

Сонцезахисні засоби EVY — це:

 • легкість (вони не залишають на шкірі білої плівки та не закорковують пори, оскільки всі продукти EVY добре вбираються та розподіляються по всьому верхньому шару шкіри, а не просто залишаються на поверхні);
 • універсальність (їх можна використовувати як праймер під макіяж, оскільки вони ще й запобігають подразненню шкіри від косметики);
 • стійкість до поту та будь-якої іншої вологи (продукти EVY забезпечують підвищену опірність створенням мембрани у верхньому шарі шкіри, яка імітує власну захисну систему шкіри, що дозволяє кожному покриву вільно дихати та потіти);
 • додаткове інтенсивне зволоження;
 • захист від передчасних ознак старіння та гіперпігментації;
 • ніжна формула, перевірена на алергенність.

Ефективність санскріну визначається такими факторами, як кількість поту, контакт з вологою та UV-індекс. Наприклад, SPF 50 від EVY при контакті з вологою через 8 годин зберігається на шкірі на рівні SPF 35. Дослідження засноване на дії води протягом 20 хвилин з наступним висиханням протягом 15 хвилин, загалом 480 хвилин.

Навіть використовуючи сонцезахисні засоби, слід пам'ятати, що надмірно тривале перебування на сонці завжди пов'язане з ризиком. Жоден з наявних на сьогодні продуктів не забезпечує повного захисту від сонця. Не слід забувати й про людський фактор, що включає порушення рекомендацій щодо використання засобів. Крім того, жоден засіб не допоможе убезпечити шкіру від сонця, коли ви вже обпеклися.

Ще одна важлива особливість косметики EVY полягає в тому, що у продукції відсутній знак відкритого флакона, тобто немає обмежень щодо термінів використання відкритого засобу. Існує лише термін придатності з дати виробництва косметичного засобу. А все тому, що вміст аерозольних контейнерів EVY не контактує з киснем і не може прогіркнути.

Яка сонцезахисна косметика EVY є найпопулярнішою?

Всі продукти (зокрема санскріни) EVY популярні завдяки описаним вище перевагам, але найбільшим попитом серед наших клієнтів користується дитяча продукція, яка підходить усім членам сім'ї.

Обираючи засіб для себе та своєї сім'ї, пам'ятайте, що при виборі продукту потрібно виходити з фототипу шкіри. Для одних достатньо засобів з SPF 30, а ось для фототипу 1-2 потрібен сильніший захист, наприклад:

Купити косметичні засоби EVY можна в нашому магазині «Japan Shampoo». Кожен продукт нашого асортименту є 100 % оригіналом з хорошим терміном придатності. Замовити продукцію цього та будь-якого іншого бренду легко. Ми гарантуємо найшвидше доставлення по Києву та Україні. У випадку, якщо ви не можете визначитися, який саме засіб буде найбільш підходящим для вас, наші консультанти допоможуть вам з вибором.

Більше

Часті питання

У чому різниця між сонцезахисними засобами EVY для дітей та дорослих?

Всі продукти EVY із сонцезахисним фактором від 30 і вище підходять для дітей від 6 місяців. Однак це не означає, що всі санскріни бренду мають одну й ту саму формулу. У дитячих засобів вона адаптована під особливості дитячої шкіри та протестована відповідно до потреб дитини. Як правило, це означає відсутність антиоксидантних добавок.

Чи можна використовувати санскріни EVY для шкіри навколо очей?

Це залежить від чутливості очей. Прямої заборони на нанесення санскрінів EVY на шкіру навколо очей немає, але всім їм властиво при попаданні в очі викликати подразнення. Оптимальним варіантом є нанесення сонцезахисного засобу на відстані 1-2 см від очей, оскільки продукт розтікається.

Чи є особливості в змиванні косметики EVY зі шкіри?

Ні. Щоб змити санскріни EVY зі шкіри обличчя, достатньо виконати рутинне очищення шкіри з пінкою, мусом, гелем тощо. Очистити тіло можна навіть без косметичних засобів, оскільки санскріни цього бренду не закорковують пори.

Чи можна використовувати сонцезахисну косметику EVY у холодну погоду?

Всі сонцезахисні засоби EVY відмінно підходять як для спекотної, так і для холодної погоди. Щоб забезпечити максимальну дію санскріну (зокрема захистити шкіру від зневоднення), нанесіть засіб на шкірний покрив не пізніше 10-30 хвилин до виходу на вулицю, переконайтеся, що він добре ввібрався.