Готово
Тип продукту
Бренд
Призначення
Країна

Intime Organique

Інтимна зона відрізняється підвищеною чутливістю. Її мікрофлора може легко порушитися через неправильну гігієну, через що з'являється ризик інфекційних та запальних процесів. Тому необхідно уважно ставитися до інтимної гігієни, підбираючи для цього відповідні продукти, наприклад Intime Organique (Інтим Органік).

Intime Organique – це органічні косметичні засоби, розроблені провідним японським фітотерапевтом Ацуко Моріто спеціально для делікатної та м'якої гігієни інтимної зони. Особливістю продуктів є те, що основа формули – це натуральні інгредієнти.

Перша лінійка Intime Organique була випущена у листопаді 2016 року. Але Ацуко Моріто набагато раніше почала вивчати вплив різних природних компонентів на здоров'я людини. Причиною такої зацікавленості став особистий досвід. Ацуко була стюардесою, але зіткнувшись із такими хворобами, як атопічний дерматит та астма, була змушена піти з цієї роботи.

У 1989 році Ацуко Моріто переїхала до Франції з метою вивчати такий напрямок медицини, як фітотерапія. 1998 року фітотерапевт відкрила лабораторію St. Louis International Inc., у якій почала досліджувати косметику Intime Organique. Паралельно з цим Ацуко непокоїла проблема стрімкого зростання відсотка захворюваності на рак грудей. Тому вона, заручившись підтримкою французьких колег та співвітчизниці Йоко Кірісіми, створила організацію "Au sein de femmes" в Японії. Її мета – боротьба із злоякісними пухлинами молочної залози.

Сьогодні відома японська фітотерапевт активно бере участь у різноманітних семінарах, наукових конференціях та співпрацює зі ЗМІ з метою популяризації культури інтимної гігієни.

Чому слід вибрати косметику Intime Organique?

У створенні бренду також взяли участь відомі японські гінекологи та дерматологи. Склад повністю натуральний, що підтверджено сертифікатом ICEA. Завдяки натуральності Intime Organique, відгуки позитивного плану залишають як експерти, так і користувачі.

У продукції Intime Organique не використовуються: 

  • парабени;
  • мінеральні олії; 
  • барвники; 
  • силікони;
  • речовини, отримані внаслідок нафтопереробки.

Рослинні інгредієнти, що використовуються в інтимній косметиці Intime Organique, вирощуються в екологічних умовах та відповідають високим стандартам якості. Продукція бренду Intime Organique удостоєна значних нагород на міжнародному рівні.

В асортименті виробника є різні б'юті-продукти, призначені спеціально для догляду за делікатними зонами: креми, що очищають гелі, пінки та інші доглядові засоби. Використання цієї органічної косметики дозволить будь-якій жінці подбати про своє здоров'я та гігієну за допомогою самої природи.

Перевагою Intime Organique є м'який та делікатний склад, який не порушує природну мікрофлору статевих органів та дозволяє підтримувати правильний pH. В основі кожного продукту лежать традиційні методи східної медицини разом із фітотерапією. Косметичний бренд розроблявся з урахуванням особливостей інтимної жіночої гігієни. Ціна на Intime Organique є приємною та повністю виправдана якістю.

Вся продукція проходить суворий контроль, але не тестується на тваринах. Сьогодні придбати косметику Intime Organique можна і в Україні!

Більше

Часті питання

Чому для інтимної зони потрібна спеціальна косметика?

Мікрофлора інтимної зони дуже чутлива, тому для збереження її балансу не можна використовувати звичайні миючі засоби для тіла. Спеціалізована косметика для догляду за областю статевих органів зробить догляд правильним з медичної точки зору і не порушить рН-балансу.

З чого почати знайомство з брендом Intime Organique?

Тим, хто тільки відкриває для себе унікальні продукти марки, варто спробувати елементарні засоби догляду:

  • Гель для інтимної гігієни, який має гігієнічні та заспокійливі властивості. Також він здатний загоювати мікротріщини слизової оболонки, що завдають дискомфорту.
  • Крем для делікатних зон з дезодоруючим та освітлюючим ефектом. Він є корисним б'юті-продуктом для догляду за областю статевих органів у період менопаузи, а також під час вагітності (не провокує негативних наслідків для організму матері та плоду).
  • Дорожній набір для інтимної гігієни призначений спеціально для подорожей. Ця позиція відрізняється зручною упаковкою засобів, що не займає багато місця у багажі. Такий міні-набір забезпечить повноцінну гігієну, де б ви не знаходилися.