Готово
Тип продукту
Бренд
Стать
Країна

Парфумерія бренду Attar

Арабські Емірати славляться власними парфумами. Традиційне виробництво духів сягає своїм корінням у ті часи, коли на престолі був султан Сулейман, і навіть глибше, через століття, при цьому, зберігаються всі таємниці і традиції того, як створюються ці чудові композиції.

Історія створення та розвитку бренду

Парфумерний бренд, який має головний офіс у Дубаї, було засновано зовсім недавно у 2015 році. Колекція бренду пропонує споживачам купити Attar продукцію високої якості та великий асортимент природних олій. Вся колекція має ексклюзивний дизайн та сучасний стиль.

Слово «Аттар» означає ефірну олію. Так воно і є, бренд займається виробництвом ароматів, а також парфумованих олій. Головна ідея компанії – поєднувати високі стандарти та нові технології заходу, а також колорит, розкіш та усталені східні традиції.

Незважаючи на те, що бренд дуже юний, він зміг широко розкинути мережу філій по всій планеті. Компанія не перестає активно розвиватися у цьому відношенні. На даний момент філії бренду знаходяться в багатьох країнах Близького Сходу. Також є філії у Росії, Британії, Франції та Німеччині.

За такий невеликий період існування фірма випустила приблизно 30 парфумерних композицій. Продукція Аттар виробляється виключно з природних масел високої якості, які проходять ретельну обробку. В результаті виходить концентрований та стійкий парфум.

Дивно те, що концепція компанії була заснована завдяки серіалу «Чудовий вік».

Особливості та асортимент

На даний момент продукція бренду, як було зазначено вище, має в колекції 32 унікальних ароматів. Компанія випустила 4 лінійки парфумів. Багато з цих парфумів вважаються «унісекс», тому підходять і для жінок, і для чоловіків.

Найпопулярнішим ароматом вважається Hayat. Ця ароматна композиція випускається в красивому червоному флаконі, доповнюється золотистою кришечкою, що нагадує маленький купол. Представлений аромат був випущений у 2018 році.

Основні нотки – малиновий аромат та запах ванільного морозива. Також можна відчути ананасовий, ягідний, сливовий, мускусний, ванільний аромати. Композиція залишає по собі довгий шлейф. Вона подобається багатьом, ароматом користуються постійно.

Також виділимо такі аромати:

  • Аромат, який має фруктові та цитрусові нотки. Випущено парфум у синьому флакончику, прикрашений золотистими написами.
  • Crystal Love for Her. Жіночий приємний аромат. Його обирають справжні гурмани чогось незвичайного. Аромат солодкий, віддає бурбонською ваніллю та бобами тонка.
  • Musk Kashmir. Парфуми з квітковим і дерев'яно-мускатним ароматом. Його може купити не тільки жінка, а й чоловік.

Який аромат вибрати?

Вибираючи аромат, враховуйте власні переваги. Який би парфум вам не сподобався, наприклад, на подружці, завжди спробуйте його саме на собі. Не радимо купувати парфум наосліп, не провівши тесту.

Якщо ви вже визначилися з ароматом, хочете, наприклад, солодку композицію, саме з цього й почніть. У такому разі радимо вам звернути увагу на Al Rayhan. Аромат має нотки праліне, а також солодких льодяників. Також у парфумі ви можете помітити цитрусові нотки. Цей аромат гідний того, щоб ви його придбали та поповнили власну колекцію.

Якщо ви є шанувальником парфумерії, радимо купити косметику бренду Attar, випробувати кожен аромат без винятку. Запам'ятайте наступне – шедевр на вас може чекати навіть там, де ви його зовсім не могли зустріти.

Більше