Готово
Тип продукту
Бренд
Стать
Тип шкіри
Вік
Призначення
Ступінь захисту
Країна

Косметика Babor

Напевно, ніхто не знає точно, скільки у світі існує компаній, які займаються випуском косметологічної продукції. Кожен із нас зможе назвати десяток торгових марок одразу, вони відомі та популярні вже протягом тривалого часу. До таких належить і косметика Babor, компанія розпочала свою діяльність далекого 1955 року, своє ім'я їй дав доктор Міхаель Бабор, який подав патент на отримання одного косметичного засобу. Сьогодні логотип бренду у вигляді чорної троянди (як досконалої краси) знають у багатьох країнах світу.

Косметика-переможець

Німецька компанія-виробник косметики стала переможцем у багатьох тематичних міжнародних преміях. І сьогодні всі у світі визнають, що ця торгова марка має повне право називатися одними із лідерів у сфері виробництва косметологічної продукції. І це цілком заслужено. Оскільки бренд займається виготовленням товарів, які майже повністю складаються із натуральних, природних речовин. А вже це стає причиною того, що компанія пропонує споживачеві продукт справді найвищої якості.

Постійно ведеться взаємодія зі світовими клініками та університетами, де працюють фахівці найвищої якості. За допомогою цього компанії вдається виробляти натуральну косметику на основі власних розробок. Постійно ведеться пошук нових та інноваційних препаратів, деякі з них дають можливість уявити феноменальну ефективність, досягти дивовижних результатів. Косметологічна продукція цього відомого у всьому світі бренду підходить для всіх. Товари мають безліч переваг:

  • Цілком природні та сертифіковані інгредієнти.
  • Все виробництво знаходиться в одному місці.
  • Представники компанії працюють у більш ніж 70 країнах світу.

Ще у 70-ті роки минулого століття компанія запропонувала споживачам дві різні лінійки: для догляду за шкірою та для захисту від сонця. Наступний час став етапом досягнення нових висот. Запущено виробництво косметики для ліфтінгу. Крім того, розпочинається виготовлення декоративних косметичних засобів. Сьогодні торгова марка приваблює тим, що виробництво всієї продукції й досі ведеться в Німеччині, а не в країнах південно-східної Азії, куди перенесли виробництво багато брендів.

Величезне значення приділяється екології. Для транспортування товарів компанія використовує електромобілі, а енергія для всього виробництва надходить виключно з альтернативних джерел. Власні торгові представники сьогодні працюють у більш ніж 70 країнах світу. Це дає можливість пропонувати товари за найбільш привабливою та доступною практично для всіх вартістю. Крім того, у багатьох державах є дочірні компанії, що дозволяє безпосередньо постачати продукцію в точки продажу.

Де купити товари бренду Babor

Ми пропонуємо купити косметику Babor в інтернет-магазин Japan Shampoo. Ми маємо величезний асортимент продукції: ензимна пудра, тіні, туш для вій, рум'яна, креми, ампули, муси, гелі – це мала частина того, що можна знайти у нашому каталозі. Постійно надходять нові зразки продукції, відгуки про них можна не тільки прочитати, а й залишити свою думку про ту чи іншу продукцію. Це дає можливість іншим клієнтам зрозуміти, чого чекати від товару або зайнятися пошуком іншого.

Косметика Babor сьогодні продається в аптеках, клініках, салонах краси. Також її можна знайти та купити у нашому інтернет-магазині. Всі товари мають фото та детальні описи. Замовлення та оплата здійснюється онлайн-методом, після чого залишається лише дочекатися доставки куплених товарів за вказаною клієнтом адресою. Час від часу на продукцію цієї торгової марки пропонуються знижки, стежте за ними та купуйте косметику Babor у нас за найдоступнішою та найпривабливішою ціною.

Більше

Часті питання

Які продукти бренду Babor є найпопулярнішими?

Найбільш популярні продукти бренду Babor з асортименту нашого інтернет-магазину:

Це незамінні засоби для якісного щоденного догляду.

Як відкривати ампули Babor?

Щоб відкрити ампулу із засобом від бренду Babor загорніть її шийку будь-якою чистою серветкою чи хусткою (також можна використовувати пристосування для розкриття ампул) та відламайте верхню частину по маркувальній лінії.

Чи можна використовувати гідрофільну олію щодня?

Гідрофільна олія для обличчя Babor Cleansing HY-OL (як і багато інших продуктів цієї категорії) відмінно підходить для щоденного застосування. При цьому саме при щоденному її застосуванні можна отримати максимальний позитивний ефект від використання.

Як правильно використовувати ампули Бабор?

В інтернет-магазині «Japan Shampoo» представлений широкий асортимент ампул Babor різного призначення:

Їх можна використовувати після очищення обличчя вранці та ввечері (точні інструкції із застосування від виробника завжди присутні в комплекті).