Готово
Тип продукту
Бренд
Стать
Тип волосся
Призначення
Країна

Косметика Trichoderm

Відгуки: Косметика Trichoderm

Заспокійлива Сироватка-Спрей для Волосся та Шкіри Голови Trichoderm Soothing Hair and Scalp Serum

Якщо порівнювати з багатьма схожими засобами, то Trichoderm явно на голову вище. Абсолютно виправдовує свою ціну.

11.04.2024
Анна
Заспокійливий Шампунь для Жирної Шкіри Голови Trichoderm Soothing Shampoo for Oily Scalp

Шампунь ідеально підходить для жирного волосся. Раніше я використовувала звичайні шампуні, але волосся швидко звикало до них і ставало швидко жирним. З цим шампунем такого не трапляється, і волосся залишається чистим навіть при використанні через кожні три дні.

10.04.2024
Марина
Заспокійливий Шампунь для Нормальної та Сухої Шкіри Голови Trichoderm Soothing Shampoo for Normal to Dry Scalp

Цей шампунь для мене підійшов, хоча зазвичай я віддаю перевагу органічним засобам. Він також може підійти людям з чутливою шкірою голови, які можуть відчувати свербіж і подразнення від інших шампунів.

08.04.2024
Ірина
Зміцнюючий Шампунь для Жінок Проти Випадіння Trichoderm Black Women Shampoo

Мала проблему з випадінням волосся. Багато експериментувала. Але цей японський шампунь мені допоміг на 100%. Люблю!

05.04.2024
Євгенія
Спрей для Шкіри Голови Проти Утворення Сивого Волосся Trichoderm Anti-Grey Hair Treatment Serum

Я в захваті від цього спрею для сивого волосся Trichoderm! Наношу на волосся і втираю масажними рухами. Волосся він зовсім не обтяжує. Після п'яти хвилин відчувається приємне відчуття прохолоди. А сиве волосся після нього припиняє рости абсолютно.

04.04.2024
Кудрява Віта
Інтенсивна Відновлююча Сироватка для Чоловіків Проти Випадіння Волосся Trichoderm Black Men Intensive Serum

Мені сироватка проти випадіння волосся Trichoderm реально допомогла. Випадати коси стали після пологів. Використала весь флакон. Зайшла замовити другу, тому що бачу результат. Також бачу що відростає нове волосся.

03.04.2024
Ніка
Зміцнюючий Шампунь для Чоловіків Проти Випадіння Волосся Trichoderm Black Men Shampoo

Купую чоловіку не вперше. Іноді міняємо, але все одно повертаємося до цього шампуню. Підходить ідеально. Магазину 5 зірок за роботу.

02.04.2024
Просто Яна

Компанія Trichoderm вважається найпершою у розробці косметичних препаратів, які справляються з будь-якими проблемами волосся та дерми голови. Бренд займається випуском цілих лінійок продукції, які дозволяють усунути будь-які трихологічні проблеми.

Основне досягнення компанії – вона запропонувала покупцям високоякісні косметичні засоби, що усувають причини випадіння локонів, появу першого сивого волосся і так далі. Як найактивніший компонент фірма застосовує стовбурові клітини рослин, які відновлюють і омолоджують дерму голови, а також кучері.

Натуральний склад продуктів Trichoderm

Як було сказано вище, виробник Trichoderm використовує для виготовлення власних косметичних засобів стовбурові клітини рослин. У кожній клітині є епігенетичні фактори, які зберігають активність клітин шкірного покриву голови, дозволяють їм мимовільно оновлюватися. Якщо правильно використовувати ці компоненти, вони можуть позитивно впливати на функціонування стовбурових клітин епідермісу.

Крім того, виробник під час виробництва власної продукції не обходиться без таких важливих компонентів:

  • рослинних екстрактів;
  • натуральних масел;
  • фолієвої кислоти;
  • вітаміну В6.

Як зупинити випадіння волосся?

Згідно зі статистичними дослідженнями, сьогодні найпоширенішою проблемою серед багатьох людей вважається швидке випадіння локонів через генетичну схильність. Дивно, що таке відбувається і у жінок, і у чоловіків.

У цьому випадку можна звернутися до лікаря, пройти спеціальний курс медичної терапії. Але, що ж робити, якщо волосся випадає зовсім з інших причин, наприклад, через негативний вплив навколишнього середовища, порушення здоров'я та обмінних процесів в організмі? У такому разі радимо купити косметику бренду Trichoderm.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені косметичні препарати, які активно справляються з випадінням волосся:

  • Сироватка. Вона інтенсивно відновлює структуру волосся, підходить для жінок та дівчат.
  • Сироватка. Є засіб, призначений саме для чоловіків. Препарат має такі самі властивості, як у попереднього варіанту.
  • Шампунь. Підходить для жінок. Він зміцнює волоски, зупиняє процес випадіння кучерів.
  • Шампунь. Створений для чоловіків, у яких активно випадає волосся. Засіб зупиняє випадіння волосся, зміцнює локони по всій довжині.

Продукція проти сивини

Сивина вважається головною проблемою, на яку люди звертають особливу увагу. Біле волосся може з'являтися у людей незалежно від віку. Причин появи багато, наприклад, стрес, збій в обмінних процесах тощо.

Не обов'язково боротися з сивиною, зафарбовуючи її. Можна просто використовувати спеціальні косметичні засоби, які швидко вирішують цю проблему. Бренд Trichoderm пропонує купити такі засоби:

Кожен косметичний препарат компанії вважається унікальним. У складі продуктів містяться активні речовини, які позитивно впливають і на шкіру голови, і волосся. Вони нормалізують обмінні процеси, не маскують сивину, а усувають головні причини, через які виникає ця проблема.

Більше

Часті питання

Які засоби бренду Trichoderm користуються найбільшою популярністю?

З продукції Trichoderm, представленої в інтернет-магазині «Japan Shampoo», найбільшою популярністю користується шампунь проти утворення сивого волосся для чоловіків, а також спрей для шкіри голови проти сивого волосся. Вони забезпечують якісний догляд та мінімізують прояви сивини (при регулярному застосуванні за інструкцією).

Чи можна постійно користуватися професійним шампунем для волосся?

Шампунь категорії «Professional» можна використовувати досить тривалий час (навіть упродовж кількох років). При цьому, ви можете не змінювати виробника та лінійку. Це не завдасть жодної шкоди ні зовнішньому вигляду, ні здоров'ю волосся та шкіри голови. Звичайно, за умови, що засіб вам справді повністю підходить.

Внаслідок чого відбувається уповільнення сивіння волосся при використанні продуктів Trichoderm від сивини?

Серед продуктів Trichoderm є кілька найбільш затребуваних продуктів, які ефективно уповільнюють появу сивини, — спрей для шкіри голови, шампунь проти утворення сивого волосся у чоловіків, шампунь проти утворення сивого волосся у жінок. Вони мають унікальний склад, до якого входять рослинні компоненти — стовбурові клітини та екстракти, що сприяють омолодженню та активізації процесів природної пігментації.