Готово
Тип продукту
Бренд
Стать
Тип волосся
Призначення
Країна

Косметика Trichoderm

Відгуки: Косметика Trichoderm

Шампунь Проти Утворення Сивого Волосся для Жінок Trichoderm Anti-Grey Hair Treatment Shampoo for Women

Цей шампунь - мій врятівник від сивини! Він не лише дбайливо очищає моє волосся, але й допомагає зберегти його природний колір. Поступово помічаю, що менше сивини з'являється.

24.06.2023
Христина
Шампунь Проти Утворення Сивого Волосся для Чоловіків Trichoderm Anti-Grey Hair Treatment Shampoo for Men

Замовила чоловікові. Він спочатку не дуже зрадів такому подарунку, бо сиві пасми мого чоловіка взагалі не турбують - є то і є. Але зараз це його улюблений засіб для догляду за волоссям. Сивих пасм дійсно поменшало. Класно, що цей шампунь підходить для щоденного використання, бо чоловік тепер часто ним користується, майже кожного дня. До речі, замовлення отримала дуже швидко, дякую менеджерам магазину за оперативність!

17.11.2022
Марія

Компанія Trichoderm вважається найпершою у розробці косметичних препаратів, які справляються з будь-якими проблемами волосся та дерми голови. Бренд займається випуском цілих лінійок продукції, які дозволяють усунути будь-які трихологічні проблеми.

Основне досягнення компанії – вона запропонувала покупцям високоякісні косметичні засоби, що усувають причини випадіння локонів, появу першого сивого волосся і так далі. Як найактивніший компонент фірма застосовує стовбурові клітини рослин, які відновлюють і омолоджують дерму голови, а також кучері.

Натуральний склад продуктів Trichoderm

Як було сказано вище, виробник Trichoderm використовує для виготовлення власних косметичних засобів стовбурові клітини рослин. У кожній клітині є епігенетичні фактори, які зберігають активність клітин шкірного покриву голови, дозволяють їм мимовільно оновлюватися. Якщо правильно використовувати ці компоненти, вони можуть позитивно впливати на функціонування стовбурових клітин епідермісу.

Крім того, виробник під час виробництва власної продукції не обходиться без таких важливих компонентів:

  • рослинних екстрактів;
  • натуральних масел;
  • фолієвої кислоти;
  • вітаміну В6.

Як зупинити випадіння волосся?

Згідно зі статистичними дослідженнями, сьогодні найпоширенішою проблемою серед багатьох людей вважається швидке випадіння локонів через генетичну схильність. Дивно, що таке відбувається і у жінок, і у чоловіків.

У цьому випадку можна звернутися до лікаря, пройти спеціальний курс медичної терапії. Але, що ж робити, якщо волосся випадає зовсім з інших причин, наприклад, через негативний вплив навколишнього середовища, порушення здоров'я та обмінних процесів в організмі? У такому разі радимо купити косметику бренду Trichoderm.

У каталозі нашого інтернет-магазину представлені косметичні препарати, які активно справляються з випадінням волосся:

  • Сироватка. Вона інтенсивно відновлює структуру волосся, підходить для жінок та дівчат.
  • Сироватка. Є засіб, призначений саме для чоловіків. Препарат має такі самі властивості, як у попереднього варіанту.
  • Шампунь. Підходить для жінок. Він зміцнює волоски, зупиняє процес випадіння кучерів.
  • Шампунь. Створений для чоловіків, у яких активно випадає волосся. Засіб зупиняє випадіння волосся, зміцнює локони по всій довжині.

Продукція проти сивини

Сивина вважається головною проблемою, на яку люди звертають особливу увагу. Біле волосся може з'являтися у людей незалежно від віку. Причин появи багато, наприклад, стрес, збій в обмінних процесах тощо.

Не обов'язково боротися з сивиною, зафарбовуючи її. Можна просто використовувати спеціальні косметичні засоби, які швидко вирішують цю проблему. Бренд Trichoderm пропонує купити такі засоби:

Кожен косметичний препарат компанії вважається унікальним. У складі продуктів містяться активні речовини, які позитивно впливають і на шкіру голови, і волосся. Вони нормалізують обмінні процеси, не маскують сивину, а усувають головні причини, через які виникає ця проблема.

Більше

Часті питання

Які засоби бренду Trichoderm користуються найбільшою популярністю?

З продукції Trichoderm, представленої в інтернет-магазині «Japan Shampoo», найбільшою популярністю користується шампунь проти утворення сивого волосся для чоловіків, а також спрей для шкіри голови проти сивого волосся. Вони забезпечують якісний догляд та мінімізують прояви сивини (при регулярному застосуванні за інструкцією).

Чи можна постійно користуватися професійним шампунем для волосся?

Шампунь категорії «Professional» можна використовувати досить тривалий час (навіть упродовж кількох років). При цьому, ви можете не змінювати виробника та лінійку. Це не завдасть жодної шкоди ні зовнішньому вигляду, ні здоров'ю волосся та шкіри голови. Звичайно, за умови, що засіб вам справді повністю підходить.

Внаслідок чого відбувається уповільнення сивіння волосся при використанні продуктів Trichoderm від сивини?

Серед продуктів Trichoderm є кілька найбільш затребуваних продуктів, які ефективно уповільнюють появу сивини, — спрей для шкіри голови, шампунь проти утворення сивого волосся у чоловіків, шампунь проти утворення сивого волосся у жінок. Вони мають унікальний склад, до якого входять рослинні компоненти — стовбурові клітини та екстракти, що сприяють омолодженню та активізації процесів природної пігментації.