+38 068 303-69-21, +38 050 860-09-49

Щодня з 10:00 до 20:00

Як надати об’єм тонкому волоссю

Як надати об'єм тонкому волоссю

Тонке волосся без об’єму — спонсор невиправдано частого миття голови та здивування, чому це не допомагає, як і десятки баночок з маркуванням «Volume» у ванній і на косметичному столику. На жаль, структуру волосся не змінити. На щастя, ніхто не каже, що з цим потрібно миритися. Єдине, забудьте про часте миття голови, нарощування та вічні начісування — це не просто не вихід, а й посилює проблему тонкого волосся. Щоб навчитися з нею боротися ефективно, потрібно детально вивчити питання. Саме про те, як правильно доглядати за тонким волоссям і яка укладка безпечна для тонкого волосся, — поговоримо в сьогоднішній нашій статті.

Яким має бути правильний домашній догляд для тонкого волосся, який подбає про нього та поверне об’єм

Почнемо з характеристик косметичних засобів для тонкого волосся.

Косметика для надання об’єму тонкому волоссю має бути:

  • максимально натуральною,
  • з легкою текстурою (велика концентрація олій у складі та занадто густа консистенція засобу можуть значно обтяжувати волосся),
  • без силіконів, сульфатів і парабенів,
  • такою, що ущільнює пористе волосся та відновлює його еластичність.

Найкраще використовувати професійні лінійки для об’єму волосся, які зможуть розв’язати не тільки проблему прикореневого об’єму та щільності волосся, а й зволожити, запустити процеси відновлення, забезпечити антиоксидантний захист, подбати про стан шкіри голови. І не мити голову щодня або через день, привчити до рідкісного миття.

Правильний домашній догляд для тонкого волосся

При цьому правильний догляд за тонким волоссям має складатися з:

  • миття голови з максимальним очищенням шкіри голови та коренів волосся. При цьому довжина волосся має залишатися максимально незачепленою. Шампунь наноситися та дуже ретельно спінюватися на шкірі голови (тільки біля коріння волосся). Протягувати шампунь по волоссю можна тільки під кінець процедури. Найкраще використовувати шампуні зі зволожувальними та пом’якшувальними компонентами, призначеними для щоденного застосування.
  • глибокого очищення шкіри голови. Скраби або пілінги допомагають підтримувати здоровий стан шкіри та об’єм біля коріння. Особливо вони актуальні за наявності жирного типу волосся і/або шкірного покриву голови. Глибоке очищення нормалізує процес виділення шкірного сала, допомагає боротися з лупою, стимулює мікроциркуляцію тощо.
  • додаткового догляду після миття з бальзамом, змивним кондиціонером, маскою, незмивним доглядом. Єдина умова — використовувані засоби мають бути якісними та не містити речовин, що обтяжують волосся (силіконів, олій тощо). Також під час нанесення косметичних засобів потрібно дотримуватися важливого правила — наносити додатковий догляд строго від середини довжини.
  • підтримання візуальної чистоти та свіжості волосся сухим шампунем. Це засіб екстреного очищення волосся, який допомагає уникнути частого миття та відмінно підсилює прикореневий об’єм.

Також як додатковий засіб для надання тонкому волоссю об’єму можна використовувати сольовий спрей, а щоб захистити тонке волосся від механічних пошкоджень, сушіть його мікрофібровим рушником.

Як і чим укладати тонке волосся

Під час укладання для надання об’єму тонкому волоссю можна використовувати кілька досить простих у виконанні хитрощів:

  • виконувати рівний або зигзаговий бічний проділ;
  • робити начісування (придатний лайфхак із зубною щіткою) — не щоразу, а радше як виняток, «на вихід»;
  • користуватися спеціальною плойкою-гофре для прикореневого об’єму (обов’язково в комплексі з якісним термозахистом);
  • підіймати волосся біля коріння брашем або тунельним гребінцем, зокрема створюючи «художній безлад» із застосуванням сольового спрею;
  • накручувати недбалі хвилі плойкою (теж із термозахистом!).

Що стосується рекламованого багатьма лайфхака з технікою сушіння волосся вниз головою, однозначно ні. Будь-який хороший експерт у сфері краси та здоров’я волосся (майстер у салоні краси, трихолог тощо) скаже, що така техніка сушіння шкодить волоссю. А для тонкого, ослабленого та пористого волосся вона має катастрофічні наслідки. Опущена донизу голова та потужний потік гарячого повітря = відкриті кератинові лусочки кутикули — тьмяність, розшарування по довжині та на кінчиках, ламкість тощо.

Як і чим укладати тонке волосся

Правильна техніка сушіння волосся — це сушити його від коренів вниз по довжині. При цьому, щоб додати прикореневого об’єму, потрібно підіймати кожне пасмо вгору, фіксуючи результат повітрям середньої температури.Додатково можна використовувати стайлінгові засоби для об’єму, але тільки ті, склад яких підходить для тонкого та ламкого волосся. Зазвичай це повітряні пінки, муси, спреї та пудри для об’єму середньої фіксації, які не просто мають маркування «Volume», а й максимально легку щадну фактуру, не містять олій і силіконів, не обтяжують волосся, не закорковують пори, не пересушують, а часто й додатково зволожують волосся.

Питання-Відповідь

Чи можна фарбувати тонке волосся?

Тонке волосся можна фарбувати, але робити це краще професійними засобами. Зверніться до колориста. Хороший майстер не тільки підбере безпечні для волосся барвники, а й запропонує техніки фарбування, які допоможуть розставити акценти у вашій зачісці, домогтися 3D-ефекту — візуально додати волоссю густоти й об’єму.

Яка зачіска підходить тонкому волоссю?

Чим довше тонке волосся — тим складніше його зробити об’ємним. Тому для надання об’єму тонкому волоссю більше підходять правильні стрижки. У стрижках також дуже важливо дотримуватися балансу — занадто коротке волосся не буде виглядати густим. Оптимальний вибір для тонкого волосся — середня довжина та східчаста багатошарова стрижка, зокрема з рваним контуром, градуюванням і чубчиком, а також боб-каре в різному виконанні.

Що краще для тонкого волосся мус чи пінка?

Пінка — це більш універсальний стайлінг, тоді як мус більше підійде для тонкого та короткого волосся. Водночас також потрібно мати на увазі, що більшість мусів призначені для фіксації та часто сушать волосся, а пінки — це продукт для надання об’єму, який діє м’якше.

Замовити товари на нашому сайті

Rate this post
Rate this post

Коментарі (0)

Схожі статті

5 хвилин

167121

Що потрібно знати про терміни придатності косметики

Термін придатності є абсолютно у всього: у харчових продуктів, ліків, косметики тощо. Однак, що стосується термінів придатності косметики, абсолютно в кожного продукту їх два! Умовно їх поділяють на термін зберігання та придатності продукту. Причому другий чи не важливіший за перший. Що це за терміни, як у них орієнтуватися, як читати зашифровані маркування, чому необхідно знати […]

16.12.2024

7 хвилин

173241

Що таке рівень pH у косметиці та на що він впливає

pH — це той показник, який кожен вивчав у школі на уроках хімії, але мало що про нього пам’ятає. А ще його часто згадують у телевізійній рекламі косметики. І часто в неправильному контексті. Наприклад, pH 5.5 — нейтральний показник. Насправді це не так. Нейтральний показник pH — 6.5-7.5 (при цьому за еталон узято дистильовану воду). […]

09.12.2024

7 хвилин

173478

Як зменшити прояви постакне в домашніх умовах

Акне може з’явитися не тільки в період статевого дозрівання, а й створити незручності на будь-якому життєвому етапі. І ця естетична проблема ще більше загострюється, коли активний запальний процес заміщується залишковими слідами — помітні шрами, плями на шкірі (так звана гіперпігментація після акне), нерівний колір і рельєф обличчя тощо. У цій статті ви зможете дізнатися, що […]

08.12.2024

    Підпишіться на нашу розсилку

    Отримуйте свіжі новини про новинки у світі краси